Elegancki… przenośny ekran projekcyjny i dotykowy

Czy nie myślałeś nigdy, jak fajnie byłoby mieć elegancki, przenośny ekran projekcyjny, który nie zabierałby dużo miejsca i który mógłbyś zabierać ze sobą wszędzie? Zobacz jak niewiele potrzeba, aby komfort Twojego życia poprawił się znacząco fundując sobie takie cacko.

Folie projekcyjne to nowa jakość w świecie obrazu i projekcji. Folie projekcyjne pozwalają na przekształcenie wszystkich przezroczystych płaszczyzn, takich jak szkło czy plexa, w wysokiej jakości ekrany tylnoprojekcyjne.

Do stworzenia ekskluzywnego, przenośnego ekranu projekcyjnego o wielu właściwościach (podwyższony kontrast, projekcja holograficzna, efekt 3d i zawieszenie w powietrzu) wystarczy zakupić wybraną folię projekcyjną w wymaganym rozmiarze (od tych najmniejszych po te gigantyczne ekrany projekcyjne np. na potrzeby koncertów i imprez masowych) i zalaminować ją na szkle bądź plexie, wykorzystując projektor jako nośnik wyświetlanego materiału.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania do prezentacji informacji i wszelkiego rodzaju materiałów jest lekkość i bardzo prosta budowa ekranu. Przygotowanie ekranu do działania to kwestia zaledwie kilku minut.  Naturalnie istnieje możliwość dopasowania właściwego stojaka na potrzeby danego projektu, gdyż standardowe rozwiązanie nie zawsze musi odpowiadać klientowi w 100%.

Przypomnimy tylko, że dodatkowa laminacja folii dotykowej tworzy rewelacyjny, elegancki, nowoczesny ekran projekcyjny i dotykowy w jednym! Tak innowacyjne wykorzystanie technologii projekcyjnych znajduje swoje grono wielbicieli. Polecamy

Advertisements

About Folia Dotykowa i Folia Projekcyjna

Folia dotykowa, folia interaktywna, folie dotykowe, folie do tylnej projekcji, folia projekcyjna, folie projekcyjne, interaktywna witryna, witryny interaktywne, ekrany dotykowe, ekran dotykowy, projekcja tylna i wiele, wiele innych.
This entry was posted in folia dotykowa, folia interaktywna, folia projekcyjna, folia projekcyjna folie projekcyjne folia dotykowa folie dotykowe folia interaktywna folie interaktywne ekran dotykowy ekrany dotykowe folie do tylnej projekcji projekcja tylna, folie do tylnej projekcji, folie dotykowe, folie projekcyjne, folie projekcyjne - folie dotykowe, projekcja tylna and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s