Witryna Interaktywna – jak stworzyć i wykorzystać nowoczesną, interaktywną witrynę sklepową?

W dzisiejszym świecie otacza nas mnóstwo informacji. Czasami jest ich tak wiele, że na znaczną cześć otaczających nas informacji w ogóle nie zwracamy uwagi. Zdarza się też, że przyjmujemy drukowaną ulotkę od Pani stojącej na ulicy, szybko ją skanujemy po czym wyrzucamy ją do kosza i szybko zapominamy o jej treści. Z witryną interaktywną nie jest już tak łatwo.

interaktywna witryna sklepowa folia dotykowa folia projekcyjna na interaktywnej witrynie sklepowej

interaktywna witryna sklepowa folia dotykowa folia projekcyjna na interaktywnej witrynie sklepowej

 

Interaktywna witryna sklepowa ma przyciągać uwagę przechodniów, potencjalnych klientów, bez osób trzecich namawiających do zapoznania się z ofertą danego sklepu, restauracji czy innego obiektu. Interaktywna witryna ma sprawić, że nawet z daleka zauważymy wyświetlane informacje i obrazy na danej witrynie sklepowej, a aplikacja interaktywna, którą klient przygotuje, skłoni do przyjemnej i nowoczesnej interakcji. To natomiast wpłynie na potencjalne sprzedaże, wzmocnienie marki i lepsze zapamiętanie informacji i oferty przeznaczonej do wglądu.

Interaktywną witrynę sklepową tworzymy przy pomocy folii projekcyjnej i folii dotykowej, nie zapominając o niezbędnym sprzęcie takim jak komputer i projektor.

Folia projekcyjna, której wygląd i funkcjonalność odpowiada naszemu porządanemu zastosowaniu (więcej o zastosowaniu i wyborze folii projekcyjnej na www.foliedotykowe.com), to element witryny sklepowej, który pozwala na wyświelenie barwnych, dynamicznych materiałów (zdjęcia, filmy, prezentacje, spoty reklamowe) na szklanej powierzchni witryny. Folia projekcyjna do tylnej projekcji (przy czym projektor zainstalowany jest wewnątrz pomieszczenia i wyświetlane materiały widoczne są na zewnątrz, po drugiej stronie witryny) laminowana jest bezpiecznie wewnątrz sklepu z interaktywną folią dotykową.

Interaktywna folia dotykowa pozwala na przejęcie funkcji myszki palcem – a zatem dotykając zewnętrznej powierzchni witryny sterujemy za pomocą palca materiały i aplikacje znajdujące się na komputerze stojącym wewnątrz danego pomieszczenia. Folia dotykowa dostępna jest w rozmiarach od 30 do 167 cali, a zatem istnieje możliwość stworzenia gigantycznego ekranu dotykowego na witrynie sklepowej.

Zastosowanie folii projekcyjnej i folii dotykowej na witrynie interaktywnej może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność i poprawę wizerunku danej firmy, zakładu, salonu. Istnieje także możliwość wydłużenia czasu dostępności informacji, nawet po godzinach otwarcia. Witryna interaktywna sprawdza się doskonale w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, w centrach handlowych i na targach.

Idealnymi odbiorcami rozwiązań interaktywnej witryny są:

  • firmy wystawiające się na targach, konferencjach, trade show’ach
  • firmy mieszczące sięw miejscach o wysokim natężeniu przechodniów / mijających samochodów [wówczas sama folia projekcyjna wystarczy]
  • centra handlowe
  • biura nieruchomości
  • salony telefonii komórkowej
  • banki
  • restauracje i kluby

i wiele innych, gdyż możliwości wykorzystania interaktywnej witryny sklepowej w świecie biznesu są niemal nieograniczone.

Aby obejrzeć filmik promocyjny, ukazujący folię projekcyjną i folię dotykową na witrynie interaktywnej w trakcie Salonu Reklamy Zewnętrznej, który odbył się w Gorzowie Wlkp, zapraszamy tutaj.

Advertisements

About Folia Dotykowa i Folia Projekcyjna

Folia dotykowa, folia interaktywna, folie dotykowe, folie do tylnej projekcji, folia projekcyjna, folie projekcyjne, interaktywna witryna, witryny interaktywne, ekrany dotykowe, ekran dotykowy, projekcja tylna i wiele, wiele innych.
This entry was posted in folia dotykowa, folia interaktywna, folia projekcyjna, folia projekcyjna folie projekcyjne folia dotykowa folie dotykowe folia interaktywna folie interaktywne ekran dotykowy ekrany dotykowe folie do tylnej projekcji projekcja tylna and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s