Interaktywna witryna dla Starbucks, czyli folie dotykowe na szybie

Star Trek? Nie, Starbucks. To już nie science fiction. W dzisiejszym świecie nie potrzeba już zbyt wiele aby skorzystać z interaktywnych technologii. Zwłaszcza, kiedy w grze o przyciągnięcie uwagi klientów startuje tak silny zawodnik jak Starbucks.

Interaktywna witryna, którą Starbucks zainstalował w swojej sieci, do 26ego lutego b.r. cieszy przechodniów i klientów w Kanadzie (Toronto i Vancouver). Ta witryna interaktywna nie wiąże się bezpośrednio ze sprzedażą, nie służy do zamówienia szybkiego Espresso czy Latte (chociaż mogłoby temu służyć) w czasie, kiedy ktoś kończy rozmowę telefoniczną stojąc wciąż na ulicy.

Interaktywna witryna, którą Starbucks zrealizował przy użyciu folii dotykowych zainstalowanych na szybie, jest tak na prawdę grą, promocyjnym hitem marketingowym służącym do realizacji swojej strategii promocyjnej i zwiększenia jej efektu (np dzięki zainteresowaniu mediów nowoczesną witryną interaktywną).

Przechodnie, dotykając interaktywnej witryny, przenoszą się w świat gry, gdzie wybrany charakter zbiera niezbędne składniki do stworzenia herbaty Tazo, marki Starbucks.  Folie dotykowe są doskonałymi produktem, które pozwalają na właśnie na taką interakcję.

Film promocyjny, przedstawiający process instalacji i zmiany standardowej witryny w witrynę interaktywną, dostępny jest tutaj.

Advertisements

About Folia Dotykowa i Folia Projekcyjna

Folia dotykowa, folia interaktywna, folie dotykowe, folie do tylnej projekcji, folia projekcyjna, folie projekcyjne, interaktywna witryna, witryny interaktywne, ekrany dotykowe, ekran dotykowy, projekcja tylna i wiele, wiele innych.
This entry was posted in folia dotykowa, folia interaktywna and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s